O firmie

  HOME    O firmie    

Podstawowe informacje o firmie

Biuro AN IMMOBILIA Nieruchomości działa na rynku nieruchomości od 1998 roku.

Właścicielka Agnieszka Nowik Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, ukończyła specjalizację z zakresu prawa międzynarodowego publicznego. O czerwca 1999 roku do 2005 roku była Dyrektorem Podlaskiego Oddziału firmy Polanowscy Nieruchomości.

Od 2005 roku nieprzerwanie prowadzi działalność z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i doradztwa na rynku nieruchomości. Od 2008 roku współpracowała jako wykładowca z Wyższą Szkołą Gospodarowania Nieruchomościami, Wydział Zamiejscowy w Białymstoku oraz z Wyższą Szkołą Finansów i Zarządzania w Białymstoku.

Od 2010 roku jest Pełnomocnikiem d/s praktyk zawodowych Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości a od 2011 roku pełni funkcję Wiceprezesa Podlaskiego Stowarzyszenia Rynku Nieruchomości i Pełnomocnika d/s szkoleń.

Zakres  usług biura dostosowany jest do indywidualnych potrzeb Klienta. Działa zgodnie z wymogami wynikającymi z powszechnie obowiązujących przepisów prawa oraz zasad i standardów określonych w Kodeksie Etyki Zawodowej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!ZAJMUJEMY SIĘ:
  • obrotem nieruchomościami, pośrednictwem w sprzedaży gruntów, gospodarstw rolnych, siedlisk wiejskich,  lokali mieszkalnych i  użytkowych
  • wynajmem i sprzedażą dużych powierzchni komercyjnych, magazynowych, produkcyjnych i biurowych
  • regulujemy stany prawne nieruchomości przy współpracy z kancelarią adwokacką
  • zapewniamy bezpłatną obsługę kredytową
  • zapewniamy obsługę transakcji nieruchomości wyszukanych indywidualnie

NUMER LICENCJI - 2777

nowik_agnieszka

 
WYSZUKIWARKA OFERT