Dom Na sprzedaż, Malesze, 10 pok., 600 m2
 
Numer oferty: 6
Zdjęcia nieruchomości
Lokalizacja
Województwo: podlaskie
Miasto: Malesze
Dzielnica:  
Ulica:  
Obiekty w okolicy
 linia autobusowa
 
Dane podstawowe
Cena:
300 000 zł [ 500,00 zł / m2 ]
Powierzchnia:
600,00 m2
Typ oferty
Na sprzedaż
Powierzchnia działki: 18 200,00 m2
Rodzaj domu: wolno stojący
Piętra budynku: parterowy z użytkowym poddaszem
Stan zaawansowania: do remontu
Liczba pokoi: 10
Liczba łazienek: 1
Ogrzewanie domu: piece kaflowe
Ogrzewanie wody: bojler elektryczny
Winda: nie
Balkon: nie
Domofon: nie
Dla niepełnosprawnych: Tak
Opłaty miesięczne: brak informacji
Opis oferty
Proponujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną 49 km od Białegostoku, 20 km od Bielska Podlaskiego i 176 km od Warszawy. Działka o powierzchni 1,82ha zabudowana jest budynkiem po byłej szkole. Cały teren jest ogrodzony - częściowo siatką metalową, częściowo płotem drewnianym. Budynek o powierzchni ok 600mkw z rozkładem pomieszczeń: PARTER - sala główna - hol o powierzchni 102mk, 5 dużych pomieszczeń o powierzchni ok 40mkw każda, w tym jedna przebudowana na segment: pokój, kuchnia, łazienka. Dodatkowo 2 hole i pokoik 12mkw. PIĘTRO - dwa mieszkania 3 pokojowe z kuchnią i łazienką o powierzchni 62mkw, pokój 15mkw PODDASZE - dwa przyległe poddasza mieszkaniowe o powierzchni 72mkw każde. Działka od frontu z parkiem z dużymi drzewami, jesiony, kasztany, akacje, wierzby, klony, kamienna fontanna, alejka obsadzona krzewami. Cały teren to rozległy piękny trawnik z alejami drzew owocowych. Na terenie duży staw o powierzchni 750mkw o głębokości do 3 m zarybiony karpiem, karasiem, tołpyga i amurem. Obrzeża posiadłości obsadzone są młodymi drzewami, grusze, śliwy, czereśnie, orzechy laskowe i krzewami owocowymi borówki, maliny i inne. Do budynku doprowadzona jest energia elektryczna-prąd jednofazowy i siła, oraz woda z wodociągów. Kanalizacja - 2 szamba.

Dojazd PKS, przystanek ok 20m.
Wieś Malesze jest typową dla tego regionu wsią wielokulturową. Dogodny dojazd drogami asfaltowymi. Sugerowany sposób zagospodarowania: dom pogodnej starości, dom weselny, SPA, pensjonat, ośrodek sportowy.

Licencja zawodowa 2777
Kontakt w sprawie oferty
W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt telefoniczny z biurem.

Adres biura:
AN IMMOBILIA Nieruchomości
ul. Kijowska 7/2 I piętro, 15-281 Białystok
telefon: 603 25 55 15, 603 25 25 55

Zapytaj o ofertę
Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta lub chcielibyście Państwo zadać nam dodatkowe pytania, lub chcielibyście złozyć ofertę cenową uprzejmie prosimy o wypełnienie poniższego formularza i przesłanie do nas wiadomości.
* Pola zaznaczone gwiazdką (*) należy wypełnić.

Informacja dodatkowa
Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają wyłącznie charakter informacyjny.

Pośrednik odpowiedzialny za transakcję:
Agnieszka Nowik
numer licencji: 2777