Działka Na sprzedaż, Garbas II, 90 165 m2
 
Numer oferty: 313
Zdjęcia nieruchomości
Lokalizacja
Województwo: warmińsko-mazurskie
Miasto: Garbas II
Dzielnica:  
Ulica:  
Obiekty w okolicy
 
Dane podstawowe
Cena:
600 000 zł [ 6,65 zł / m2 ]
Powierzchnia:
90 165 m2
Typ oferty
Na sprzedaż
Rodzaj działki: rolna
Uzbrojenie:  
Opis oferty
Działka położona bezpośrednio nad Jeziorem Mieruńskie Wielkie z linią brzegową o długości ok 750m. Częściowo porośnięta dużymi drzewami, klonami, dębami.
W studium gminy Filipów tereny te przeznaczone są:
• do zagospodarowania na potrzeby zabudowy zagrodowej,
• mieszkaniowej jednorodzinnej,
• zabudowy rekreacji indywidualnej,
• zabudowy usługowej,
• zabudowy mieszkalnej o działalności gospodarczej związanej z agroturystyką, sportu i rekreacji oraz usług turystycznych


Jezioro Mieruńskie Wielkie – jezioro w województwie podlaskim, w powiecie suwalskim, w gminie Filipów, leżące na terenie Pojezierza Suwalskiego, położone 5 km od Filipowa, przy szosie do Kowali Oleckich. Powierzchnia ok 200 ha, II klasa czystości.
Leży w krajobrazie otwartym i równinnym, w otoczeniu pól uprawnych. Bardzo dobre warunki pokarmowe dla ryb, toteż akwen uchodzi za zasobny w ryby. Jest chętnie odwiedzany przez wędkarzy.

Suwalszczyzna to region pełen uroku, czaru i osobliwości, a przede wszystkim kraina nieskażonej przyrody i licznych jezior. Ważnym elementem sieci wodnej są kanały, które wraz ze śluzami pozwalają na żeglowanie po jeziorach, położonych na różnych poziomach. Dla wodniaków są dodatkową atrakcją turystyczną. Jeziora i krajobrazy można również poznawać, podróżując statkami. Biała flota łączy największe miejscowości, a tym samym ułatwia uprawianie turystyki wodniackiej dla tych, którzy nie żeglują

Na Pojezierzu Suwalskim mnóstwo atrakcji turystycznych min. rezerwatów, pomników przyrody, tras rowerowych, pieszych, konnych i kajakowych.
Atrakcje turystyczne w okolicy - w Mieruniszkach, przy szosie przelotowej znajdują się ruiny kościoła gotycko-renesansowego z XVII w., a w pobliżu grodzisko jaćwieskie. We wsi Garbaś znajdowała się końcowa stacja kolejki wąskotorowej zbudowanej w 1911 roku.

Odległości:
- siedziba gminy Filipów - 5 km
- Suwałki - 25km
- Olecko -30km
- Gołdap - 40km.
- Białystok - 153 km
- Warszawa - 290 km
- Katowice - 594 km
Kontakt w sprawie oferty
W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt telefoniczny z biurem.

Adres biura:
AN IMMOBILIA Nieruchomości
ul. Kijowska 7/2 I piętro, 15-281 Białystok
telefon: 603 25 55 15, 603 25 25 55

Zapytaj o ofertę
Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta lub chcielibyście Państwo zadać nam dodatkowe pytania, lub chcielibyście złozyć ofertę cenową uprzejmie prosimy o wypełnienie poniższego formularza i przesłanie do nas wiadomości.
* Pola zaznaczone gwiazdką (*) należy wypełnić.

Informacja dodatkowa
Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają wyłącznie charakter informacyjny.

Pośrednik odpowiedzialny za transakcję:
Agnieszka Nowik
numer licencji: 2777